FSP065M-DBA Adapter For Ambu aView 2 Advance
Rating: Free shipping
Charger Compatible for Ambu aView 2 Advance
56 people are viewing this right now.
Item Code: AMB17239C-GSB606
Condition: Brand New
AC Input: 100-240V 50-60Hz 2.0-1.0A (for worldwide use)
DC Output: 19V 3.43A 65W
Output Power: 65W
Size: 5.5*2.5mm