PSM41R-200 Adapter For Bose SoundLink Air & Sounddock charger
Rating: Free shipping
Charger Compatible for Bose SoundLink Air & Sounddock charger
73 people are viewing this right now.
Item Code: BOS154A88
Condition: Brand New
AC Input: 100-240V 50-60Hz 1.3A 80-95VA
DC Output: 20V 12A 240W
Output Power: 240W