FSP090-AWBN3 Adapter For FSP GROUP FSP090-AWBN3 Part Number 9NA0908401 9NA0908403
Rating: Free shipping
Charger Compatible for FSP GROUP FSP090-AWBN3 Part Number 9NA0908401 9NA0908403
52 people are viewing this right now.
Item Code: FSP17126E-GSB618
Condition: Brand New
AC Input: 100-240V 50-60Hz 1.2A
DC Output: 54V 1.67A 90W
Output Power: 90W