MWA150019A Adapter For GE LOGIQ V2 V1
Rating: Free shipping
Charger Compatible for GE LOGIQ V2 V1
76 people are viewing this right now.
Item Code: GEE179C02A-GSB190
Condition: Brand New
AC Input: 100-240V 50-60Hz 2A
DC Output: 19V 7.9A 150W
Output Power: 150W