BCTA714201700 Adapter For Segway Ninebot F20
Rating: Free shipping
Charger Compatible for Segway Ninebot F20
26 people are viewing this right now.
Item Code: SEG1541D1U-GSB621
Condition: Brand New
AC Input: 100-240V 50-60Hz 2.0A
DC Output: 42V 1.7A 71W (Not Compatible with 24.2V)
Output Power: 71W