DA-150C19 Adapter For Acer Predator XB273U Gsbmiiprzx Monitor
Rating: Free shipping
Charger Compatible for Acer Predator XB273U Gsbmiiprzx Monitor
62 people are viewing this right now.
Item Code: ACE17901Y-GSB100
Condition: Brand New
AC Input: 100-240V 50-60Hz
DC Output: 19V 7.9A 150.1W
Output Power: 150W
Size: 7.4mm*5.0mm