PMP60-13-1-HJ-S Adapter For TPV Philips PMP60-13-1-HJ-S
Rating: Free shipping
Charger Compatible for TPV Philips PMP60-13-1-HJ-S
38 people are viewing this right now.
Item Code: PHI1542F6Y-GSB625
Condition: Brand New
AC Input: 100V-240V 47-63Hz 1.22-0.68A
DC Output: 17-21V 3.53A 60W
Output Power: 60W